Atakent Spor Kolejliler Deneme Antrenmanlarını Sürdürüyor

Atakent Spor Kolejliler

Halkalı Atakent’te faaliyet gösteren Atakent Spor Kolejliler, 2018-19 sezonunda hem basketbol okulunda hem de liglerde lisanslı olarak oynamak isteyen oyunculara yönelik deneme antrenmanları düzenliyor.

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren kulüpte yeni sporcu kayıtları da devam ediyor. Geçen sezon U10 takımıyla İstanbul Gelişim Ligi’nde şampiyon olarak önemli bir başarıya imza atan ASK, Uniminicup’ta da aynı takımla üçüncülük kupasını kaldırdı. Kulübün U12 Takımı da UniBest Cup’ta dördüncü olma başarısını gösterdi.

Yeni sezonda da özellikle Genç Takım, U12 ve U11 takımlarıyla başarı hedefi olan Atakent Spor Kolejliler, hem basketbol okullarına katılmak isteyen hem de lisanslı lig takımlarında yer almak isteyen sporcuları Eylül ayı boyunca düzenleyeceği deneme antrenmanlarına davet ediyor.

Çalışmalarını Halkalı Atakent Mahallesi’ndeki Toki Şehit Efkan Kıran İlkokulu’nda gerçekleştiren kulüpten ayrıntılı bilgi ve deneme antrenmanı randevusu almak isteyenler atakentkolejliler.com adresini ziyaret edebilir ya da 0532 012 36 27 numaralı telefonu arayabilir.