Sosyal Medya:

İstanbul Anka Spor Kulübü

Rehber Üye
istanbul-anka.png
Gayrettepe Mahallesi, Gazi Umur Paşa Sk. No:28, 34349 Beşiktaş/Istanbul
28 Gazi Umur Paşa Sokak İstanbul 34349 TR

2009 yılında, çocuk ve gençlerimize sporu sevdirmek, etik değerlere saygılı ve ilkeli spor eğitimi sunmak ve geleceğin sporcu, antrenör, ve yöneticilerine iyi bir başlangıç niteliği taşıyabilecek, kalite düzeyi yüksek ortamlar oluşturmak amacıyla faaliyetlerimize başladık.

ŞUBELERİMİZ

İlk yıldan itibaren spor okullarımızda yetiştirdiğimiz sporcularımıza, kulüplerimiz bünyesinde lisanslı sporcu olma imkanını sağlayarak, altyapı liglerinde mücadele ettik.

İlerleyen yıllarda spor okulu sayımızı hızla artırarak, kısa zamanda özellikle basketbol altyapısının önemli organizasyonlarından biri haline geldik.

Basketbol Okulu açarak başladığımız faaliyetlerimizi, bu gün Basketbol, Yüzme, Cimnastik, Voleybol, Temel Beceri Koordinasyon, Masa Tenisi branşlarında profesyonel yönetim ve uzman eğitmen kadromuzla, zengin içerikli eğitim programlarımızla sürdürmekteyiz.

2018 yılına girdiğimizde, İstanbul’un 8 farklı merkezi noktasında spor eğitimi veren, çocuk ve gençlerimizin yanı sıra yetişkinlerimize spor yapma imkanını sunan, İstanbul’un güçlü organizasyonlarından biri olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Sosyal Medya Hesapları
Showing 1 - 5 of 43 results
Kulübe Soru Sorun
Bu form aracılığıyla kulüple iletişim kurabilirsiniz...
Adınız Soyadınız*
E-mail*
Telefon Numaranız*
Mesajınız*

ALTYAPIBASKET.COM ÜYESİ KULÜPLER

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER