Sosyal Medya:

Beykent Basketbol

Rehber Üye
beykent-basketbol-logo.png
Adnan Kahveci Mh., Ender Sk. 3A1, 34528 Beylikdüzü/İstanbul, Türkiye
3A1 Ender Sokak İstanbul 34528 TR

Beykent Basketbol 2013 Yılında İstanbul Beylikdüzü’nde kurulmuş Spor Kulübüdür. Basketbol ve Voleybol Branşlarında Faaliyet gösteren spor kulübümüz her yaş kategorisinde takımlarla resmi ve özel turnuvalarda yer almaktadır.

Lisanslı sporcular yetiştirerek adından söz ettirmek isteyen, katıldığı her turnuva da öncelikle kazanmayı değil sporun değer yargılarını ön planda tutan sporcular yetiştirmektir. sporu çocuklarımıza sevdirmek, onları kötü alışkanlıklardan uzak tutup topluma faydalı, spor yapmanın bilincinde ve bu doğrultuda ahlaklı sporcular yetiştirmektir.

Yaptığımız çalışmalar çocuklarımıza spor, eğlence, öz güven, paylaşmak, ekip olmayı öğrenmek, yeni arkadaşlar edinmek ve takım ruhu oluşturmak Amacındadır. Kulübümüz bunun bilincinde nitelikli ekipler ve antrenörler ile yoluna devam etmektedir. Alanında uzman eğitmenlerimiz sporcularımızın sadece yer aldıkları müsabaka ve antrenmanlarla yetinmeyip onların kişisel gelişimlerini eğitim öğretim hayatındaki başarı durumlarını sosyal yaşantılarını yakından takip etmekte ve gerekirse desteklemektedir.

Sosyal Medya Hesapları
Showing 1 - 5 of 43 results
Kulübe Soru Sorun
Bu form aracılığıyla kulüple iletişim kurabilirsiniz...
Adınız Soyadınız*
E-mail*
Telefon Numaranız*
Mesajınız*

ALTYAPIBASKET.COM ÜYESİ KULÜPLER

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER