Sosyal Medya:

Altyapibasket.com Üyelik Sistemi

ÜYELİK KAPSAMINDA NELER VAR?

Sınırsız Maç Haberi Hakkı

  • Üye olan kulübün takımlarının TBF ve özel liglerde oynadığı maçların özel haberleri hazırlanır.
  • Maçlarla ilgili fotoğraf, maç kağıdı, video vb. görsel içerik temini kurulan WhatsApp grubu sayesinde kulüpler tarafından ekibimize temini yapılır.

Özel Reklam Banner'ı - Bilgi Talep Formu

  • Üye kulübün maç haberlerinde haber metninin altındaki reklam alanında kulübe özel reklam banner’ı veya kulübe ait bir bilgi talep formu yer alır.
  • Bu formlar sayesinde gelen taleper kulüplere iletilir ve kulüp – oyuncu veya veli arasındaki iletişim sağlanır.

Basketbol Rehberi Üyeliği

  • Türkiye’nin basketbol okulu rehberinde premium üyelik kaydı yapılır.
  • Altyapibasket.com internet sitesi ve sosyal medya hesaplarında (Instagram – Facebook – Twitter) yayınlanmak üzere ayda dört özel haber hakkı (Maç haberleri dışındaki organizasyon, tanıtım, kamp vb. haberler) tanınır. Özel haber olmayan durumlarda kulübe ait tanıtım görseli Instagram hesabında hikaye bölümünde yer alır.
  • Yıl içinde gerçekleştirilen seçme haberleri de haftada 1 yayınlanacak şekilde internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından yayınlanır.

Aşağıdaki form ile bize iletişim bilgilerinizi bırakın, en kısa sürede sizi arayalım!

Altyapibasket.com Basketbol Okulu Rehberi

BİNLERCE VELİ VE SPORCUYA ULAŞIN!

- Her gün ortalama 5 bin ziyaretçinin gezindiği Altyapibasket.com'da yayınlanan maç haberlerinizle basketbol camiasında bilinirliğiniz artar.

- Yıl boyunca 300 binin üzerinde arama motoru trafiği alan altyapibasket.com sayesinde kulüp isminizle arama motorlarında üst sıralarda görünme şansını yakalarsınız.

- Basketbol altyapı okulu veya kulübü arayışındaki sporcu ve aileleri için ilk adres olan altyapibasket.com'da direkt olarak doğru kitle ile iletişim içerisinde olursunuz.

- Basketbol seçmeleri ve basketbol altyapı Google aramalarında ilk sıradaki yerini kimseye kaptırmayan altyapibasket.com'daki seçme haberleriniz doğru bir kitleye aktarılır.

altyapibasket.com'un yüksek oranda okunurluğu ve geniş sosyal medya takipçi kitlesinin de avantajı ile seçme - deneme antrenmanları veya tanıtım yapmak isteyen kulüpler toplanan bilgi talep formları ile oyuncu veya velilere daha rahat ulaşma imkanına sahip

FİYATLANDIRMA VE ÖDEME KOŞULLARI

ÖDEME TİPİ PEŞİNAT TAKSİT TOPLAM
KREDİ KARTI & BANKA HAVALE / EFT 295 TL * 10 TAKSİT 2950 TL
Tek ödemeden 10 takside kadar farklı taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz...

Peşin ödemeyle fiyat avantajından yararlanmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz...

Fiyatlara KDV dahildir.