Sosyal Medya:

Altyapı Milli Takımlar

U20 Ümit Erkekler Avrupa Şampiyonası’da Final Heyecanı Yaşanacak

İsrail’in başkenti Tel Aviv’de düzenlenen olan FIBA U20 Ümit Erkekler Avrupa Şampiyonası’nda yarı final maçları geride kalırken finalin adı belli oldu. 

Büyük bir heyecana sahne olan yarı final maçlarının ardından İsrail ile İspanya finale çıkan ülkeler oldu. Final karşılaşması 21 Temmuz 2019 Pazar günü saat 20.30’da oynanacak. 

SON 16 TURU

25 | 16.00 | Fransa: 68 – Ukrayna: 40

26 | 18.15 | Türkiye: 82 – İtalya: 80

27 | 20.30 | Karadağ: 69 – İsrail: 88

28 | 16.00 | Büyük Britanya: 77 – Sırbistan: 72

29 | 20.30 | İspanya: 71 – Slovenya: 53

30 | 13.45 | Hırvatistan: 89 – Polonya: 75

31 | 13.45 | Almanya: 82 – Yunanistan: 54

32 | 18.15 | Letonya: 75 – Litvanya: 114

ÇEYREK FİNAL / 9-16 KLASMAN

33 | 13.45 | Ukrayna: 76 – Polonya: 71 (9-16 Klasman)

34 | 18.15 | İtalya: 64 – Slovenya: 74 (9-16 Klasman)

35 | 20.30 | Karadağ: 79 – Letonya: 62 (9-16 Klasman)

36 | 16.00| Sırbistan: 72 – Yunanistan: 78 (9-16 Klasman)

37 | 13.45 | Fransa: 71 – Hırvatistan: 63 (Çeyrek Final)

38 | 18.15 | Türkiye: 69 – İspanya: 70 (Çeyrek Final)

39 | 20.30 | İsrail: 94 – Litvanya: 78 (Çeyrek Final)

40 | 16.00| Büyük Britanya: 56 – Almanya: 81 (Çeyrek Final)

YARI FİNAL / KLASMAN MAÇLARI (20.07.2019)

41 | 14.15 | Polonya: 82 – Letonya: 68 (13 – 16 Klasman)

42 | 16.30 | İtalya: 86 – Sırbistan: 63 (13 – 16 Klasman)

43 | 18.45 | Ukrayna: 72 – Karadağ: 58 (9-12 Klasman)

44 | 21.00 | Slovenya: 80 – Yunanistan: 89 (9-12 Klasman)

45 | 14.15 | Hırvatistan: 93 – Litvanya: 94 (5-8 Klasman)

46 | 16.30 | Türkiye: 104 – Büyük Britanya: 87 (5-8 Klasman)

47 | 21.15 | Fransa: 70 – İsrail: 81 (Yarı Final)

48 | 18.45 | İspanya: 80 – Almanya: 62 (Yarı Final)

FİNAL / KLASMAN MAÇLARI (21.07.2019)

49 | 11.30 | Letonya – Sırbistan (15 – 16)

50 | 16.00| Polonya – İtalya (13 – 14)

51 | 16.00 | Karadağ – Slovenya (11-12)

52 | 18.15| Ukrayna – Yunanistan (9-10)

53 | 13.45 | Hırvatistan – Büyük Britanya (7-8)

54 | 13.45| Litvanya – Türkiye (5-6)

55 | 18.15| Fransa – Almanya (Üçüncülük)

56 | 20.30| İsrail – İspanya (Final)

GRUP AŞAMASI

A GRUBU

# Takım O G M Attığı Yediği AVR P
1 Fransa 3 3 0 214 178 36 6
2 Türkiye 3 2 1 197 183 14 5
3 Karadağ 3 1 2 191 210 -19 4
4 Büyük Britanya 3 0 3 184 215 -31 3

13 Temmuz Cumartesi

16.30 | Türkiye: 69 – Büyük Britanya: 56

18.45 | Fransa: 71 – Karadağ: 61

14 Temmuz Pazar

13.45 | Karadağ: 58 – Türkiye: 71

18.15 | Büyük Britanya: 60 – Fransa: 74

15 Temmuz Pazartesi

13.15 | Karadağ: 72 – Büyük Britanya: 68

20.30 |Türkiye: 57 – Fransa: 69

B GRUBU

# Takım O G M Attığı Yediği AVR P
1 Sırbistan 3 2 1 228 218 10 5
2 İsrail 3 2 1 259 241 18 5
3 İtalya 3 1 2 229 216 13 4
4 Ukrayna 3 1 2 200 241 -41 4

13 Temmuz Cumartesi

21.00 | Sırbistan: 92 – İsrail: 81

21.00 | İtalya: 85 – Ukrayna: 58

14 Temmuz Pazar

16.00 | Ukrayna: 68 – Sırbistan: 63

20.30 | İsrail: 85 – İtalya: 75

15 Temmuz Pazartesi

18.15 | Sırbistan: 73 – İtalya: 69

20.30 | Ukrayna: 74 – İsrail: 93

C GRUBU

# Takım O G M Attığı Yediği AVR P
1 İspanya 3 3 0 241 194 47 6
2 Hırvatistan 3 2 1 243 232 81 5
3 Almanya 3 1 2 227 224 3 4
4 Letonya 3 0 3 199 260 -61 3

13 Temmuz Cumartesi

14.15 | Almanya: 92 – Letonya: 66

16.30 | İspanya: 85 – Hırvatistan: 73

14 Temmuz Pazar

16.00 | Hırvatistan: 80 – Almanya: 69

18.15 | Letonya: 55 – İspanya: 78

15 Temmuz Pazartesi

13.45 | Letonya: 78 – Hırvatistan: 90

18.15 | İspanya: 78 – Almanya: 66

D GRUBU

# Takım O G M Attığı Yediği AVR P
1 Litvanya 3 2 width=”81″>1 261 241 20 5
2 Yunanistan 3 2 1 264 213 51 5
3 Polonya 3 1 2 197 266 -69 4
4 Slovenya 3 1 2 240 242 -2 4

13 Temmuz Cumartesi

14.15 | Yunanistan: 90 – Slovenya: 79

18.45 | Litvanya: 101 – Polonya: 71

14 Temmuz Pazar

13.45 | Slovenya: 84 – Litvanya: 72

20.30 | Polonya: 46 – Yunanistan: 88

15 Temmuz Pazartesi

16.00 | Litvanya: 88 – Yunanistan: 86

16.00 | Slovenya: 77 – Polonya: 80

ALTYAPIBASKET.COM ÜYESİ KULÜPLER

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Altyapı Milli Takımlar