Sosyal Medya:

Altyapı Milli Takımlar

U15 Yıldız Kız Milli Takımımız 17 Haziran’da Toplanıyor

2020 U16 Yıldız Kızlar Avrupa Şampiyonası için hazırlanan U15 Yıldız Kız Milli Takımımız, 17 Haziran Pazartesi günü kampa girerek çalışmalarına başlayacak.

2020 yılında düzenlenecek Yıldız Kızlar Avrupa Şampiyonasına hazırlanan U15 Yıldız Kız Milli Takımımız’ın kamp kadrosu netleşti.

İdari ve Teknik Kadro

Zeynep Gül Ene (Koordinatör – TBF)
Banu Özgür (İdareci – Parlayan Yıldızlar SK)
Ali Doğan Korkmaz (Antrenör – İstanbul Üniversitesi)
Birtan Öztürk (Yard. Antrenör – Galatasaray Gelişim)
Cansu Zaim (Antrenör – Galatasaray Gelişim)
Yasemin Balkan Güneş (Antrenör – Emlak Konut Spor)
Tuğçe Canbaz (Antrenör – Çanakkale Belediye Spor)
Gözde Yarga Yavuklu (Antrenör – Çankaya Üniversitesi)
Mustafa Nafız Çebi (Antrenör – Kahramankazan Belediye)
İbrahim Dönmez (Antrenör – Hatay Bşb.)
Emre Şen (Antrenör – Bandırma Basketbol)
Ömer Faruk Bilge (Antrenör – Isparta Profesyonel Eğitim Gençlik)
Özkan Öztuğ (Antrenör – Çukurova Doğuş)
Mehmet Rıdvan Kaçar (Kondisyoner)
Emrah Cihangir (Masör – İstanbul Üniversitesi)
Yusuf Karadaş (Masör – Beylikdüzü Voleybol İhtisas)

Sporcu Kadrosu

Leyla Rana Copty (Açı Gençlik)
Yasemin Peri Dalkıç (Alanya Belediye)
Sudenaz Altı, Ecrin Aydınlı, Azra Karşı (Bandırma Basketbol)
İrene Ogbolu, Zeynep Özel (Beşiktaş)
Fatma Şimal Kasap, Deniz Torğut, Vera Günaydın (Botaş)
Sibel Doğan Bursa (Oksijen Gençlik)
Pınar Durmuş (Canik Bld.)
Elif Dila Bayrak, Defne Çağlar, Işık Su Güven, Meryem Akansu (Çankaya Üniversitesi)
Azra Erçelik (Çukurova Doğuş)
Azra Cırıt (Datça Belediye)
Melike Nur Gürbüz (Düzce Belediye)
Derin Bulut (Ege Gelişim Sanat)
Berfin Sertoğlu, Eda Balkan , Nimet Çalışkan, Zeynep Sinem Çelik İlayda Durka, Rabia Timur, Gökçem Miray Yılmaz, Ceren Akpınar, Yağmur Yılmaz, Feray Laiç (Emlak Konut Spor)
Dilay Usta, İrem Erdik, Selen İrem Baş, Irmak Güçlü, Elif İstanbulluoğlu (Fenerbahçe)
Sudenur Akarpa, Gamze Nur Kiraz, Tuana Coşkun, Helin Öztürk, Ece Yavaş (Galatasaray)
İdal Yavuz (Hatay Bşb.)
Helin Hacıahmetoğlu, Melike Büyükbayrak, Ece Erginay, Ekin Taciroğlu (İstanbul Üniversitesi)
Sıla Şimşek, Nazlı Çalışkan , Semanur Ersoy (Kahramankazan Belediye)
Nehir Ulufer (Kocaeli Basket)
Ceylin Gözalıcı (Ted Ankara Kolejliler)
Sude Gençer, Şükran Sakallı (Turgutlu Belediye)
Elin Güzelküçük (Vegas Bulldogs / ABD)

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Altyapı Milli Takımlar